Menu
Your Cart
NORDFEURER CONSUMERCARE , SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN VE TÜKETİCİLERİN DOĞRU GIDA TAKVİYELERİNE OLAN İHTİYAÇLARINI BUGÜN VE GELECEKTE KARŞILAMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

Gizlilik Politikası

www.nordfeurer.com internet adresinde kullandığınız kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Üyelerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Nordfeurer Consumercare İlaç Gıda Medikal Kozmetik ve Paz.Tic.Ltd.Şti'ne ait www.nordfeurer.com internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz  Firma Ünvanı tarafından saklanmaz veya kaydedilmez.

Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, www.nordfeurer.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır.

www.nordfeurer.com internet sitesi müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili e-posta ve sms gönderebilir.Üye e-posta ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda üyelik bölümündeki “Hesabım” menüsündeki “Kullanıcı Bilgileri” kısmından mail ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.