Menu
Your Cart
NORDFEURER CONSUMERCARE , SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN VE TÜKETİCİLERİN DOĞRU GIDA TAKVİYELERİNE OLAN İHTİYAÇLARINI BUGÜN VE GELECEKTE KARŞILAMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

Teslimat ve İade Bilgileri

Teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Nasıl İade Ederim?

1.) www.nordfeurer.com  yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim”e gidin veya sitenin en altında bulunan "Ürün İadesi" bağlantısına tıklayın.
2.) Açılan sayfada yer alan formu eksiksiz doldurun.
3.) İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.
4.) Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
5.) İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
6.) Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri  orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Teslimat

www.nordfeurer.com sitesi üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, bulunduğunuz bölgeye göre 2 ile 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

İstanbul ili Beylikdüzü,Bahçeşehir,Esenyurt,Büyükçekmece,Avcılar bölgelerine direkt olarak Nordfeurer Consumercare İlaç Gıda Medikal Kozmetik ve Paz.Tic.Ltd.Şti tarafından teslimat gerçekleştirilmektedir.