Menu
Your Cart
NORDFEURER CONSUMERCARE , SAĞLIK PROFESYONELLERİNİN VE TÜKETİCİLERİN DOĞRU GIDA TAKVİYELERİNE OLAN İHTİYAÇLARINI BUGÜN VE GELECEKTE KARŞILAMAK AMACIYLA KURULMUŞTUR.

Hakkımızda

Nordfeurer Consumercare , sağlık profesyonellerinin ve tüketicilerin doğru gıda takviyelerine olan ihtiyaçlarını bugün ve gelecekte karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Nordfeurer Consumercare ruhsatlı ürünleri, vücudun kendini doğal yenileme yeteneğini, doğanın amaçladığı şekilde harekete geçirir.

Nordfeurer Consumercare , pozitif marka değerine sahip bir şirket olarak, İLunga umbrella brand altında ürünler geliştirerek kullanıcıların ana markaya olan bağlarını güçlenlendirir.

Nordfeurer Consumercare GMP,FDA,ISO9001,ISO22000 sertifikalı tesislerde ürettiği yüksek kaliteli gıda takviyeleri ile bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinmiştir.Bu doğrultuda dinamik, yenilikçi, gelişime açık, ihtiyaçları zamanında ortaya çıkarabilme yeteneğine sahip çalışanları ve iş ortaklarıyla birlikte geleceği inşa etmektedir.

Nordfeurer Consumercare, ruhsatlı ürünlerine ek olarak , ürün portföyünü genişletmek için çalışmalarına ve lisansorler ile yaptığı yenilikçi ürün anlaşmalarına devam etmektedir.

Siz de !!! Bir ürün satın alma sürecinde ürünün içeriğine,hammaddelerin kalitesine,tavsiye edilen tüketim tarihine , üretim tesislerinin sertifikalarına, ürünün içeriğindeki maddelerin birbirleriyle olan sinerjik etkilerine , kullanıcı yorumlarına, üretimde kullanılan maddelerin vücudumuzla ve doğamızla uyumuna önem veriyorsanız doğru yerdesiniz.

Nordfeurer Consumercare ürünlerinin hammadde tedariki, üretim süreçlerinden son tüketiciye kadar süren yolculuğunda kaliteyi garanti eder.